Správa tepelných zařízení

Opravy a montáž tepelných zařízení

Plynové instalatérství

Chemické
čištění

Opravy a montáž MaR techniky

Svářecí a zámečnické práce

Skladové a výrobní prostory

Omlouváme se, stránka je ve výstavbě.

Omluvte prosím dočasné omezení našich webových stránek, v tuto chvíli pro Vás připravujeme novou prezentaci.

Doufáme, že se Vám bude líbit a najdete zde všechny potřebné informace.

Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotázů nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@aztherm.cz.

Nabídka služeb

Plánujete zakoupit nový kotel, nebo potřebujete opravit ten stávající? Jsme tu pro vás! Naše firma nabízí prodej a servis kotlů velkým i malým odběratelům. Vše odborně naplánujeme a poradíme jaký kotel je pro Vás ten nejvhodnější. V oboru máme mnohaleté zkušenosti a jsme certifikovaná montážní firma u spousty výrobců kotlů.

Zajistíme provoz a správu technologií ve vašem objektu. Při havárii tu je naše non-stop služba a jsme schopni závadu najít a odstranit v co nejrychlejším možném čase. Také pro vás zajistíme dálkové řízení kotelny, vzduchotechniky a jiných tepelných zdrojů, což umožní získat aktuální stav a předejít možným problémům.

Postaráme se o rozvod plynu. Jako jedna z mála firem máme kvalifikované odborníky na výstavbu a údržbu plynové kotelny včetně všech potřebných osvědčení. Samozřejmostí je, že všechny montáže provádíme v souladu s platnými plynárenskými předpisy. Jsme schopni zajistit cokoliv v oblasti lynového instalatérství.

Před realizací projektu vytvoříme analýzu daného objektu a na základě zjištěných informací pro vás vytvoříme plán tak, aby se v budoucnu snížily provozní náklady a vaše investované prostředky byly efektivně využity. Netopte penězi, ale využijte je pro zkvalitnění Vašeho topení.

Více informací naleznete v jednotlivých sekcích:

Správa tepelných zařízení

Opravy a montáž tepelných zařízení

Plynové instalatérství

Chemické
čištění

Opravy a montáž MaR techniky

Svářecí a zámečnické práce

Skladové a výrobní prostory